Szállodai recepciós

szállásfoglalás a legjobb áron!

Balatonfüredi Aura Hotel megbízható, lendületes, dolgozni tudó szállodai recepciós munkatársat keres lelkiismeretes munkavégzéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Telefonhívások és e-mailek kezelése
  • Ajánlatok és visszaigazolások készítése
  • Szobafoglalások rögzítése
  • Számlák, előlegszámlák kiállítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • 12 órás munkarend vállalása
  • Szállodai recepción szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség magyar és angol nyelven
  • Értékesítés orientált, vendégközpontú szemlélet
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Rugalmasság és nyitottság az újdonságra
  • Ápolt és igényes megjelenés
  • MS Office magabiztos használata
  • Legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Lakóhely a régióban (Lakhatást nem tudunk biztosítani!)
  • Német nyelv ismerete
  • Hostware szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú bejelentett munkalehetőség
  • Kiszámítható, előre egyeztetett munkarend
  • Alapbér és teljesítményarányos juttatási csomag

A munkakörhöz versenyképes juttatási csomag tartozik, szállást biztosítani nem tudunk.

Jelentkezni az alábbi e-mail címre elküldött fényképes önéletrajzzal lehet: karrier@aura-hotel.hu

Kapcsolat

H-8230 Balatonfüred

Munkácsy Mihály u. 5.

info@aura-hotel.hu

booking@aura-hotel.hu

+36 87 535 860

Hírlevél

kövess minket

Aura Hotel Balatonfüred
MEGÉRI ITT FOGLALNI
Legjobb ár garancia
Azonnali visszaigazolás
Aktuális ajánlatok
Törzsvendég kedvezmények