Műszakvezető szakács

szállásfoglalás a legjobb áron!

Elvárások:

  • 1-2 év vezetői tapasztalat lehetőleg felső kategóriás szállodában
  • Jó kommunikációs képesség magyar és lehetőleg egy idegen nyelven (német vagy angol)
  • Szakirányú végzettség
  • Fogékonyság és nyitottság az új gasztronómiai trendekre
  • Önálló és kreatív személyiség, jó csapatjátékos
  • Alapszintű számítógépes ismeret (Excel, Outlook)

Feladatok:

  • étlap és menü összeállítása, kalkuláció készítés
  • készletgazdálkodás
  • személyzet munkájának irányítása
  • HACCP elvárások betartása és betartatása
  • a konyha működési folyamatainak kidolgozása
  • szoros együttműködés más részlegekkel
  • a konyha napi működésében való aktív közreműködés

A munkakörhöz versenyképes juttatási csomag tartozik, szállást biztosítani nem tudunk.

Ha szereted a szakmádat, a kreatív konyhaművészetet és a kihívással járó feladatokat, akkor várjuk jelentkezésedet!

Kapcsolat

H-8230 Balatonfüred

Munkácsy Mihály u. 5.

info@aura-hotel.hu

booking@aura-hotel.hu

+36 87 535 860

Hírlevél

kövess minket

Aura Hotel Balatonfüred
MEGÉRI ITT FOGLALNI
Legjobb ár garancia
Azonnali visszaigazolás
Aktuális ajánlatok
Törzsvendég kedvezmények