Konyhai kisegítő

szállásfoglalás a legjobb áron!

Balatonfüredi Aura Hotel megbízható, lendületes, dolgozni tudó és szerető munkatársat keres lelkiismeretes munkavégzéssel.

Elvárások:

  • Segédkezés a konyhai munkában
  • Zöldségek előkészítése
  • Egyéb kiegészítő konyhai műveletek elvégzése (szűrés, sűrítés, aprítás)
  • Alapanyagok megtisztítása
  • Használt eszközök elmosogatása,
  • A konyha és a hozzá kapcsolódó helyiségek takarítása, tisztán tartása, gépek, eszközök takarítása,
  • Konyha és gazdasági terület rendben tartása,
  • Napi és nagytakarítási feladatok a többi kollégával együtt,
  • A HACCP előírásainak betartása.

Feladatok:

  • Jól felszerelt, igényes munkakörnyezetben
  • Heti 40 órás munkarend
  • Megbízható munkahelyi háttér
  • Egyéb juttatások: szép kártya, étkezés, munkaruha, útiköltségtámogatás,

Ha szereted a szakmádat, a kihívással járó feladatokat és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Szállást biztosítani nem tudunk.

Kapcsolat

H-8230 Balatonfüred

Munkácsy Mihály u. 5.

info@aura-hotel.hu

booking@aura-hotel.hu

+36 87 535 860

Hírlevél

kövess minket

Aura Hotel Balatonfüred
MEGÉRI ITT FOGLALNI
Legjobb ár garancia
Azonnali visszaigazolás
Aktuális ajánlatok
Törzsvendég kedvezmények