Éjszakás recepciós

szállásfoglalás a legjobb áron!

Balatonfüredi exkluzív színvonalú szálloda éves állásra, azonnali kezdéssel munkatársat keres a fenti munkakör betöltésére!

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése,
  • E-mailek folyamatos kezelése
  • Telefonhívások kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (night audit)

Elvárások:

  • Éjszakai munkarend vállalása (12 órás munkarend)
  • Szállodai recepción szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • Legalább középfokú végzettség
  • Office programok ismerete
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, mosolygós személyiség a műszak utolsó órájában is
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Rugalmasság és nyitottság az újdonságra;
  • Ápolt és igényes megjelenés

Előny:

  • Német nyelv ismerete
  • Hostware szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú bejelentett munkalehetőség
  • Kiszámítható, előre egyeztett munkarend

Ha szereted a szakmádat, a vendégeket és a kihívással járó feladatokat és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Jelentkezni az alábbi linken elküldött fényképes önéletrajzzal és néhány soros szakmai bemutatkozóval vagy motivációs levéllel lehet:

Kapcsolat

H-8230 Balatonfüred

Munkácsy Mihály u. 5.

info@aura-hotel.hu

booking@aura-hotel.hu

+36 87 535 860

Hírlevél

kövess minket

Aura Hotel Balatonfüred
MEGÉRI ITT FOGLALNI
Legjobb ár garancia
Azonnali visszaigazolás
Aktuális ajánlatok
Nincs foglalási díj